Главная

Разместить рекламу на сайте

Account, joint - загальний або спільний рахунок
12.01.2013 14:57

Account, joint - загальний або спільний рахунок. Рахунок по спільно здійснюваному проекту, право на володіння яким належить двом або більше особам, а видача коштів або вкладення коштів на який може проводитися за підписом будь-кого з власників.


 
Account, income - рахунок приходу
12.01.2013 14:55

Account, income - рахунок приходу. Один із рахунків у головній бухгалтерській книзі. Витрати вказуються в частині активів, і загальна сума витрат звичайно віднімається із загальної суми приходу, в результаті чого одержують обсяг чистого прибутку на поточну дату як частину нерозподілених рахунків прибутків.


 
Account, expense - рахунок витрат
12.01.2013 14:53

Account, expense - рахунок витрат. Рахунок в основній книзі бухгалтерського обліку, в якій відбиваються усі поточні рахунки. Витрати віднімаються з суми загальних прибутків, або із загальної суми надходжень по рахунках доходів і надходжень, для того, щоб визначити чистий прибуток, отриманий комерційним підприємством за вказаний період.


 
Account, current - поточний рахунок
12.01.2013 14:51

Account, current - поточний рахунок.


 
Account, income and expenditure — рахунок доходів і витрат
12.01.2013 14:56

Account, income and expenditure — рахунок доходів і витрат. Рахунок, подібний до рахунку прибутків і збитків (profit and loss account), але який складається в неприбутковій організації. Він відображає доходи та витрати організації і таким чином дає в балансі або перевищення доходів над витратами, або навпаки, витрат над доходами. Рахунки таких організацій не використовують концепцію нарощування (accruals concept).


 
Account, imprest - авансовий звіт
12.01.2013 14:54

Account, imprest - авансовий звіт. Метод контролю за витратою невеликих сум, коли особа отримує певну суму грошей (у вигляді флоута (float) або авансової підзвітної суми (advance)). В міру витрачання частини даних коштів така особа подає виправдувальні документи і одержує відшкодування, відновлюючи первинну суму. Таким чином, в будь-який час дана особа повинна мати або виправдувальні документи/розписку, або готівку, в сумі рівну її флоуту.


 
Account, deposit - депозитний рахунок
12.01.2013 14:52

Account, deposit - депозитний рахунок. Відсоток, що виплачується по депозитних рахунках, залежить від поточної ставки відсотка і терміну завчасного повідомлення банку про намір вилучити гроші, однак він завжди вищий за відсоток, що виплачується по поточному рахунку (current account).


 
Account, contra - контррахунок
12.01.2013 14:47

Account, contra - контррахунок. Окремо виділений рахунок, тобто кошти, що виділяються на оплату рахунків, збір платежу з яких неможливий, а також кошти, що виділяються під накопичену амортизацію.


 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 56

Управление проектами (логистика, транспорт и др.) Copyright © 2011-2023. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.