Главная

Разместить рекламу на сайте

Accruals concept - концепція нарощування
20.01.2013 21:28

Accruals concept - концепція нарощування. Одна з чотирьох основних концепцій бухгалтерського обліку (accounting concepts), яка передбачає облік доходів і витрат в момент їх виникнення, а не після того, коли вони отримані або виплачені. Ця концепція близька до концепції зіставлення (matching concept), яка передбачає, що витрати повинні зіставлятися, наскільки це можливо, з доходами, які приносять ці витрати.


 
Accounts, chart of or plan of - план бухгалтерських рахунків, план рахунків бухгалтерського обліку
20.01.2013 21:25

Accounts, chart of or plan of - план бухгалтерських рахунків, план рахунків бухгалтерського обліку. Система, сукупність організованих, впорядкованих бухгалтерських рахунків; систематизований перелік усіх балансових рахунків, що використовуються в системі бухгалтерського обліку.


 
Accounts — бухгалтерська звітність
16.01.2013 09:32

Accounts — бухгалтерська звітність. Як правило, це звіт про прибутки і збитки (profit and loss account) і баланс компанії (balance sheet).


 
Accounting, merger - ведення бухгалтерських рахунків після злиття
16.01.2013 09:30

Accounting, merger - ведення бухгалтерських рахунків після злиття. За цим методом ведення рахунків активи поглиненої дочірньої компанії відбиваються в бухгалтерських рахунках батьківської компанії шляхом обліку за цінами придбання (historical-cost accounting). При цьому їх вартість на момент купівлі може бути нижчою від їх поточної вартості.


 
Accrual accounting - облік по поставці (реалізації), облік за методом нарахувань
20.01.2013 21:27

Accrual accounting - облік по поставці (реалізації), облік за методом нарахувань — відповідно до даного методу прибутки показують у фінансових звітах за той період, коли вони зароблені (або реалізовані), а витрати — в період, коли вони фактично виникли, незалежно від того, коли проведена оплата готівкою.


 
Accounts receivable financing - фінансування з використанням дебіторської заборгованості
20.01.2013 21:23

Accounts receivable financing - фінансування з використанням дебіторської заборгованості. Короткострокове фінансування, орієнтоване на використання дебіторської заборгованості.


 
Accounting, replacement cost — нарахування зносу за поновлюючою вартістю (в поточних цінах)
16.01.2013 09:31

Accounting, replacement cost — нарахування зносу за поновлюючою вартістю (в поточних цінах).


 
Accounting, management - управлінський облік (в широкому значенні)
16.01.2013 09:29

Accounting, management - управлінський облік (в широкому значенні). Джерело фінансової інформації всіх рівнів, що надається менеджменту для використання з метою планування діяльності виконання проекту і управління ним. Див. managerial accounting.


 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 56

Управление проектами (логистика, транспорт и др.) Copyright © 2011-2023. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.