Главная Термины англо-украинские Accrual accounting - облік по поставці (реалізації), облік за методом нарахувань

Прикладные вопросы

Ваше мнение

Что для Вас значит "управление проектами"?
 

Разместить рекламу на сайте

Accrual accounting - облік по поставці (реалізації), облік за методом нарахувань

20.01.2013 21:27

Accrual accounting - облік по поставці (реалізації), облік за методом нарахувань — відповідно до даного методу прибутки показують у фінансових звітах за той період, коли вони зароблені (або реалізовані), а витрати — в період, коли вони фактично виникли, незалежно від того, коли проведена оплата готівкою.

Метод обліку по поставці відрізняється від касового методу бухгалтерського обліку, відповідно до якого визнання в обліку прибутку від операції проводиться лише в момент фактичної оплати готівкою. В більшості самостійних підприємств, які ведуть операції з метою одержання прибутку, бухгалтерський облік ведеться за методом обліку по поставці. Але в деяких невеликих компаніях і державних організаціях використовується касовий метод. Державні підприємства, як правило, використовують метод обліку по поставці (метод нарахувань).

Джерело: Словник-довідник з питань управління проектами / Бушуєв С.Д. Українська асоціація управління проектами. — К.: Видавничий дім «Деловая Украина», 2001. — С. 44 (640 с.)
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Управление проектами (логистика, транспорт и др.) Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Анализ веб сайтов